Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 62,7% sub estimat
Servicii de asistență tehnică – dirigenție de șantier pentru execuția lucrărilor Reabilitare străzi în Municipiul Arad – Etapa II
- Număr anunț
- SCN1014841
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
- Furnizor / câștigător
- SEAL CONTROL & CONSULTING SRL (CUI 29217386)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 366.614 RON
- Valoare atribuită
- 136.920 RON 62,7% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2018 16:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1010472
- Termen limită
- 19.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022208
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SEAL CONTROL & CONSULTING SRL CUI RO29217386
Oferta 2
Individuala
Ofertant
Q TEST SA CUI RO 16310091
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ZEST-DP SRL CUI RO 6789931
Valoare atribuită
136.920 RON
din 366.614 RON estimat
62,7%
Adjudecat la 37,3% din estimat · economie 229.694 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.