Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,7% sub estimat

Achizitie de produse de papetarie si consumabile

Număr anunț
SCN1014832
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN ALBA (CUI 4562648)
Furnizor / câștigător
CORA TRADE CENTER SRL (CUI 18182100)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.960 RON
Valoare atribuită
20.402,73 RON 2,7% sub estimat
Data publicării
03.09.2018 16:27
Anunț de atribuire
SCNA1006206
Termen limită
17.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1022179

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
CORA TRADE CENTER SRL CUI RO 18182100
Oferta 2 Individuala
Ofertant
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710

Valoare atribuită

20.402,73 RON

din 20.960 RON estimat 2,7%

Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 557,27 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.