Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Elaborare proiect tehnic, detalii de executie, documentatii pentru obtinere avize si asistenta tehnica din partea proiectantului pe parcursul derularii investitiei precum si executia lucrarilor pentru obiectivul "REABILITARE, MODERNIZARE SI DOTARE DISPENSAR UMAN IN LOCALITATEA GARA BANCA, COMUNA BANCA, JUDETUL VASLUI”
- Număr anunț
- SCN1014828
- Autoritate contractantă
- Comuna Banca (CUI 4446708)
- Furnizor / câștigător
- NOMIS 2003 SRL (CUI 15193295)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.608.753 RON
- Valoare atribuită
- 1.602.837,63 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2018 16:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1008386
- Termen limită
- 18.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021695
Documente
Documentația de atribuire
- Clauze contractuale.doc.p7s
- DALI dispensar fara valori.pdf.p7s
- FisaDate_DF1021695.pdf
- Modele FORMULARE.doc.p7s
- Planse dispensar Banca.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
NOMIS 2003 SRL CUI RO 15193295
Subcontractanți 1
ELECTRIC-COMPANY SA CUI RO 6985768
Valoare atribuită
1.602.837,63 RON
din 1.608.753 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 5.915,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.