Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Criotuburi STERILE 5 ml - 71.70 ron / 50 buc import Germania
- Număr anunț
- DA21734323
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02433 Bucuresti (CUI 4382566)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 143,40 RON
- Valoare atribuită
- 143,40 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 14:24
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 12:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
143,40 RON
din 143,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro