Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet lavete bumbac si pistol manual pt tub silicon conform anuntului de publicitate nr. ADV1046275

Număr anunț
DA21733809
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
KIAGOLD SRL (CUI RO13775084)
Cod CPV
19212310-1 · Articole din panza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.689 RON
Valoare atribuită
1.689 RON
Data publicării
13.11.2018 14:07
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 07:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.689 RON

din 1.689 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.