Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Articole de birou (rechizite, papetarie etc)

Număr anunț
SCN1014826
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.750 RON
Valoare atribuită
16.681,67 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
03.09.2018 16:23
Anunț de atribuire
SCNA1006811
Termen limită
24.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1022164

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710

Valoare atribuită

16.681,67 RON

din 16.750 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 68,33 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.