Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile pentru imprimante

Număr anunț
DA22218231
Autoritate contractantă
COMUNA TRIFESTI (CONSILIUL LOCAL TRIFESTI) (CUI 2613842)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.336,15 RON
Valoare atribuită
1.336,15 RON
Data publicării
14.01.2019 17:29
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 10:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.336,15 RON

din 1.336,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.