Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,0% sub estimat

Furnizare de produse de curatenie si articole de menaj

Număr anunț
SCN1014805
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
Furnizor / câștigător
FABI TOTAL GRUP SRL (CUI 15556234)
Cod CPV
39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192.298,17 RON
Valoare atribuită
167.311,02 RON 13,0% sub estimat
Data publicării
03.09.2018 15:29
Anunț de atribuire
SCNA1010948
Termen limită
20.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1021925

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 192.298,17 RON Adjudecat: 167.311,02 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Detergenti si dezinfectanti 86.696,44 RON INEDIT CLEAN TOTAL 79.238,28 RON ↓8,6%
2 Produse generale de curatenie 105.601,73 RON FABI TOTAL GRUP S.R.L. 88.072,74 RON ↓16,6%

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
FABI TOTAL GRUP SRL CUI RO 15556234
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
INEDIT CLEAN TOTAL CUI RO34397550
Oferta 3 Individuala
Ofertant
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

167.311,02 RON

din 192.298,17 RON estimat 13,0%

Adjudecat la 87,0% din estimat · economie 24.987,15 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.