Ofertă refuzată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 VARICOPY-XEROX CALITATE SUPERIOARA

Număr anunț
DA22201387
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
COMTECH STORE S.R.L. (CUI 35022524)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.600 RON
Valoare finală
4.600 RON
Data publicării
10.01.2019 14:37
Termen limită
15.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.