Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat
Furnizare vagon dormitor 3 bucati - Directia Silvica Bistrita-Nasaud
- Număr anunț
- SCN1014786
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- RODOB SRL (CUI 565587)
- Cod CPV
- 34114000-9 · Vehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare atribuită
- 39.000 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2018 15:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1006189
- Termen limită
- 17.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022103
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarc vagon dormitor-semnat.pdf.p7s
- Clauze contractuale vagon-semnat.doc.p7s
- Fata documentatie atribuire vagon-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1022103.pdf
- Formulare vagon-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RODOB SRL CUI RO565587
Valoare atribuită
39.000 RON
din 40.000 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 1.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.