Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 82,7% sub estimat
Acord-cadru furnizare ACUMULATORI AUTO
- Număr anunț
- SCN1014774
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dealul Spirii" Bucuresti - Ilfov (CUI 33949746)
- Furnizor / câștigător
- SORGETI SRL (CUI 14936391)
- Cod CPV
- 31400000-0 · Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336.368,91 RON
- Valoare atribuită
- 58.300,10 RON 82,7% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2018 14:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1007665
- Termen limită
- 17.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022141
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini-semnat.pdf.p7s
- D.A. Prima pagina-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1022141.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
- Model ACORD-CADRU-semnat.doc.p7s
- Model CONTRACT SUBSECVENT-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SORGETI SRL CUI RO 14936391
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
CARANDA BATERII SRL CUI RO 1560677
Valoare atribuită
58.300,10 RON
din 336.368,91 RON estimat
82,7%
Adjudecat la 17,3% din estimat · economie 278.068,81 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.