Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cleme morsete 4-6 mm,10 mm
- Număr anunț
- DA21738856
- Autoritate contractantă
- S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI RO11178217)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
- Cod CPV
- 44322200-5 · Racorduri de cabluri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139,10 RON
- Valoare atribuită
- 139,10 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 09:19
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
139,10 RON
din 139,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro