Ofertă acceptată Cumpărare directă

NITROPECTOR 20MG X 30CP TERAPIA

Număr anunț
DA21720949
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA MELINESTI (CUI 4332258)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.184 RON
Valoare atribuită
2.184 RON
Data publicării
12.11.2018 14:34
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.184 RON

din 2.184 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.