Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONTI CRATITA INOX 41,5L/48CM

Număr anunț
DA21744060
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 GALATI (CUI 13629828)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
461,35 RON
Valoare atribuită
461,35 RON
Data publicării
14.11.2018 12:26
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

461,35 RON

din 461,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.