Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,3% sub estimat
Gaz Petrolier Lichefiat - PROPAN
- Număr anunț
- DA21742477
- Autoritate contractantă
- Comuna Moftin (Primaria Moftin) (CUI 3897092)
- Furnizor / câștigător
- BUTAN GAS ROMANIA S.R.L. (CUI RO8297854)
- Cod CPV
- 09122110-4 · Propan lichefiat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.740 RON
- Valoare atribuită
- 5.320 RON 7,3% sub estimat
- Data publicării
- 14.11.2018 11:29
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 11:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.320 RON
din 5.740 RON estimat
7,3%
Adjudecat la 92,7% din estimat · economie 420 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.