Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,8% sub estimat
Acord-cadru de furnizare produse – „Autovehicul cu capacitate de 8+1 locuri”
- Număr anunț
- SCN1014736
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BUZAU (CUI 7962150)
- Furnizor / câștigător
- TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
- Cod CPV
- 34115200-8 · Autovehicule pentru transportul a mai putin de 10 persoane (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 580.968 RON
- Valoare atribuită
- 547.548,84 RON 5,8% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2018 11:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1006469
- Termen limită
- 17.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022002
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru-model-semnat.PDF.p7s
- Caiet de sarcini + S.T.-semnat.PDF.p7s
- Clauze contract subsecvent-model-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1022002.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PROLEASING MOTORS SRL CUI RO 18877620
Oferta 3
Individuala
Ofertant
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL CUI RO 13943110
Valoare atribuită
547.548,84 RON
din 580.968 RON estimat
5,8%
Adjudecat la 94,2% din estimat · economie 33.419,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.