Atribuită
Anunț de participare
• PICOANE PENTRU CIOCANUL DE ABATAJ
- Număr anunț
- SCN1014731
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Furnizor / câștigător
- SANROC SRL (CUI 13527747)
- Cod CPV
- 42677000-2 · Piese pentru unelte pneumatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.972 RON
- Valoare atribuită
- 30.971,25 RON
- Data publicării
- 03.09.2018 10:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1006685
- Termen limită
- 19.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018517
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI PICOANE.pdf.p7s
- CLAUZE CTR PICOANE.docx.p7s
- FisaDate_DF1018517.pdf
- FORMULARE PICOANE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SANROC SRL CUI RO 13527747
Valoare atribuită
30.971,25 RON
din 30.972 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro