Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
Lucrări, inclusiv proiectare şi asistenţă tehnică din partea proiectantului pentru obiectivul „Reabilitare dispensar uman în localitatea Racșa Comuna Racșa, județul Satu Mare”
- Număr anunț
- SCN1014727
- Autoritate contractantă
- Comuna Racsa (CUI 27005719)
- Furnizor / câștigător
- IPD IMEX SRL (CUI 17110695)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 844.604 RON
- Valoare atribuită
- 827.711,92 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2018 10:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1008855
- Termen limită
- 24.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1019299
Documente
Documentația de atribuire
- 02 Topo Racsa Dispensar ocpi-semnat.pdf.p7s
- 03 racsa audit energetic-semnat.pdf.p7s
- 04 racsa Certificat energetic-semnat.pdf.p7s
- 05 racsa expertiza tehnica-semnat.pdf.p7s
- 06 racsa studiu geotehnic verificat-semnat.pdf.p7s
- 07 racsa 907 sf_dali racsa dispensar parte desenata (2)-semnat.pdf.p7s
- 907 sf_dali racsa dispensar var 2018 (3)-semnat.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1019299.pdf
- Formular contract de lucrări PT si execuție Reabilitare dispensar RACSA-semnat.doc.p7s
- Formulare ofertant proiectare si executie Racsa-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
IPD IMEX SRL CUI RO 17110695
Asociați 1
PONTIS CONCEPT DESIGN SRL CUI RO29520230
Terți susținători 1
S.C. AVACON SHAPE S.R.L. CUI 34364030
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ROSU COMPANY SRL CUI RO 3963099
Asociați 1
CENTRUL DE PROIECTARE JUDEŢEAN SATU MARE SRL CUI RO23874611
Subcontractanți 1
SAMGEC SRL CUI RO 6593861
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ARCODOM SRL CUI RO30101422
Valoare atribuită
827.711,92 RON
din 844.604 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 16.892,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.