Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch 24 porturi 10/100 Mbps-2 buc,

Număr anunț
DA22222054
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.232 RON
Valoare atribuită
3.232 RON
Data publicării
15.01.2019 11:54
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.232 RON

din 3.232 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.