Ofertă acceptată Cumpărare directă

Coada lemn natur filetata 1,2 m. - 19 buc.

Număr anunț
DA22219130
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Vaslui (CUI 7422584)
Furnizor / câștigător
CRIANCEZ SRL (CUI RO27589880)
Cod CPV
39812400-1 · Articole de maturat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.595,30 RON
Valoare atribuită
1.632,78 RON
Data publicării
15.01.2019 09:08
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.632,78 RON

din 1.595,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.