Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de arhitectura pentru constructii

Număr anunț
DA21713117
Autoritate contractantă
R 361684 Banca Nationala a Romaniei
Furnizor / câștigător
"TUREANU GABRIEL - BIROU INDIVIDUAL DE ARHITECTURA" (CUI 28782799)
Cod CPV
71221000-3 · Servicii de arhitectura pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108.000 RON
Valoare finală
108.000 RON
Data publicării
12.11.2018 10:22
Data finalizării
14.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.