Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,9% sub estimat
Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului de iluminat public al Comunei Arbore, Județul Suceava
- Număr anunț
- PC1002007
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI ARBORE (CUI 4326965)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROALEX ARBORE SRL (CUI 37094683)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 375.000 RON
- Valoare atribuită
- 278.003,57 RON 25,9% sub estimat
- Data publicării
- 11.05.2022 10:26
- Anunț de atribuire
- PCA1001639
- Termen limită
- 08.06.2022 12:00
- Documentație de atribuire
- DF1146739
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7m
- CONTRACT DRAFT-semnat.docx.p7m
- DUAE EDITABIL-semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1146739.pdf
- FISE TEHNICE-semnat.pdf.p7m
- HCL DELEGARE DE GESTIUNE-semnat.pdf.p7m
- LISTA ELEMENTE DE PRET-semnat.xlsx.p7m
- MODELE DE FORMULARE-semnat.docx.p7m
- REGULAMENTUL SERVICIULUI-pdf-semnat.pdf.p7m
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ELECTROALEX ARBORE SRL CUI 37094683
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SMN ELECTRIC TEAM S.R.L. CUI 37620982
Valoare atribuită
278.003,57 RON
din 375.000 RON estimat
25,9%
Adjudecat la 74,1% din estimat · economie 96.996,43 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.