Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cilindru ISEO F6-R6 f sc , cu montaj inclus
- Număr anunț
- DA21736596
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
- Furnizor / câștigător
- JAGUAR S.R.L. (CUI RO12268350)
- Cod CPV
- 44522400-9 · Piese de broaste (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210,08 RON
- Valoare atribuită
- 210,08 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 15:53
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 08:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
210,08 RON
din 210,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro