Ofertă refuzată Cumpărare directă

dezinfectanti

Număr anunț
DA22200412
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE TIMISOARA (CUI 5189211)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.470 RON
Valoare finală
2.470 RON
Data publicării
10.01.2019 13:35
Termen limită
15.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.