Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Deratizare;Serviciu Dezinsectie zburatoare;Dezinsectie tratoare
- Număr anunț
- DA22223916
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- MAYBAMA HOLDING S.R.L. (CUI 36885094)
- Cod CPV
- 90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.590 RON
- Valoare finală
- 7.120 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 14:01
- Termen limită
- 20.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.01.2019 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.