Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,6% sub estimat
„Modernizare strada Dealului din Mun. Sfântu Gheorghe
- Număr anunț
- SCN1014979
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sfantu Gheorghe (CUI 4404605)
- Furnizor / câștigător
- NV CONSTRUCT SRL (CUI 18639415)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61.000 RON
- Valoare atribuită
- 42.950 RON 29,6% sub estimat
- Data publicării
- 04.09.2018 23:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1007643
- Termen limită
- 20.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013400
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI proiectare.doc.p7s
- Canalizare.pdf.p7s
- DEVIZ_DALI_DEALULUI.xls.p7s
- Expertiza tehnica - Dealului.pdf.p7s
- FisaDate_DF1013400.pdf
- FORMULARE doc.doc.p7s
- Memoriu Dealului.doc.p7s
- metconv.log.p7s
- Model contract proiectare.doc.p7s
- Planse drum.pdf.p7s
- Studiul geotehnic - Dealului.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
NV CONSTRUCT SRL CUI RO18639415
Oferta 2
Individuala
Ofertant
STIGMA BUILDING MANAGEMENT S.B.M. SRL CUI RO 27318295
Valoare atribuită
42.950 RON
din 61.000 RON estimat
29,6%
Adjudecat la 70,4% din estimat · economie 18.050 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.