Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare
- Număr anunț
- DA22220334
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI RO2627996)
- Furnizor / câștigător
- FREON TRADING (CUI RO6639365)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.240 RON
- Valoare atribuită
- 18.240 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 10:14
- Termen limită
- 20.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.01.2019 11:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.240 RON
din 18.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro