Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAIET A4 36 FILE 80G/MP COP. TRANSP. COLOR AURORA

Număr anunț
DA22217806
Autoritate contractantă
ORASUL MURGENI (CONSILIUL LOCAL MURGENI) (CUI 3337710)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
22830000-7 · Caiete de exercitii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,88 RON
Valoare atribuită
4,88 RON
Data publicării
14.01.2019 15:47
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,88 RON

din 4,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.