Ofertă acceptată
Cumpărare directă
: PASTILE PT MANINA DE VASE 5CUT X26.8 LEI=134 SARE MASINA DE VASE 10CUT X7.15=71.5 CLOR ACE 2L 6 B.
- Număr anunț
- DA21744747
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 3 PETROSANI (CUI 4468935)
- Furnizor / câștigător
- MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 369,50 RON
- Valoare atribuită
- 369,50 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 12:50
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
369,50 RON
din 369,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro