Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 41,7% sub estimat
FURNIZARE PRODUSE INFORMATIVE ȘI DE PROMOVARE
- Număr anunț
- SCN1014960
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- CORA TRADE CENTER SRL (CUI 18182100)
- Cod CPV
- 39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.610 RON
- Valoare atribuită
- 19.026 RON 41,7% sub estimat
- Data publicării
- 04.09.2018 16:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1006969
- Termen limită
- 17.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022314
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1022314.pdf
- Formulare produse informative si de promovare.doc.p7s
- Proiect contract furnizare produse.pdf.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 32.610 RON Adjudecat: 19.026 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Odorizant auto personalizat | 1.710 RON | CORA TRADE CENTER S.R.L. | 11.091 RON |
| 2 | Pix metalic inscripționat | 6.900 RON | S.C. Unique Promo S.R.L. | 7.935 RON |
| 3 | Umbrelă de ploaie personalizată | 11.500 RON | — | |
| 4 | Insignă de rever | 12.500 RON | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CORA TRADE CENTER SRL CUI RO 18182100
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
UNIQUE PROMO S.R.L. CUI RO 36232419
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ROMBERFIL SRL CUI RO 5186576
Valoare atribuită
19.026 RON
din 32.610 RON estimat
41,7%
Adjudecat la 58,3% din estimat · economie 13.584 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.