Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de racordare a 8 terminale TV prin cablu in pavilionul B

Număr anunț
DA21724311
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Nucet (CUI 5105385)
Furnizor / câștigător
TOTAL BLUE SRL (CUI 25076900)
Cod CPV
32412100-5 · Retea de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.792,13 RON
Valoare atribuită
2.792,13 RON
Data publicării
13.11.2018 08:21
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.792,13 RON

din 2.792,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.