Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,8% sub estimat
Samsung MLTD116L - cartus laser + Canon CRG718 BLACK
- Număr anunț
- DA22221361
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- EVO SPRINT SRL (CUI RO32174862)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.351,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.326,21 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 15.01.2019 11:13
- Termen limită
- 20.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.01.2019 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.326,21 RON
din 1.351,10 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 24,89 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.