Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile copiatoare/imprimante

Număr anunț
DA22217243
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare si Dezvoltare Pomicola Baneasa (CUI RO1581530)
Furnizor / câștigător
DELTA PIXEL SRL (CUI 37595250)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
528,36 RON
Valoare atribuită
528,36 RON
Data publicării
14.01.2019 15:05
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 07:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

528,36 RON

din 528,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.