Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus TONER TN-513 K | 29280 pag | Black | Bizhub 454e 554e

Număr anunț
DA22214625
Autoritate contractantă
Colegiul National Mihai Eminescu Iasi (CUI 4701584)
Furnizor / câștigător
AVICENA COMPUTERS GRUP SRL (CUI RO16994054)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,07 RON
Valoare atribuită
168,07 RON
Data publicării
14.01.2019 12:35
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,07 RON

din 168,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.