Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TAQ DNA POLYMERASE- CLONED 1500 UN (3X500) #Y02028
- Număr anunț
- DA21730050
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
- Cod CPV
- 24965000-6 · Enzime (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.550,40 RON
- Valoare atribuită
- 4.550,40 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 11:50
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 10:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.550,40 RON
din 4.550,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro