Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Contract de lucrari- Platforma betonata si utilitati, PROIECTARE (FAZELE D.T.A.C, P.T. SI D.D.E) SI EXECUTIE
- Număr anunț
- SCN1014914
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- ROMAIR CONSULTING SRL (CUI 10182058)
- Cod CPV
- 45112500-0 · Lucrari de terasament (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.133.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.129.272,10 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 04.09.2018 10:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1006988
- Termen limită
- 19.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022098
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini platforma hangar.pdf.p7s
- C.U. Platforma.pdf.p7s
- draft contract platforma av..pdf.p7s
- FisaDate_DF1022098.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- PLAN SITUATIE.pdf.p7s
- SCHITA PLATFORMA.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMAIR CONSULTING SRL CUI RO10182058
Valoare atribuită
2.129.272,10 RON
din 2.133.500 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 4.227,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.