Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Potentiostat/Galvanostat tip Autolab PSTAT mini + accesorii -Electrozi serigrafiati de aur (75 buc)
- Număr anunț
- DA21740365
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Electrochimie si Materie Condensata (CUI RO9364218)
- Furnizor / câștigător
- METROHM ANALYTICS ROMANIA SRL (CUI RO26157581)
- Cod CPV
- 38300000-8 · Instrumente de masurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.921,60 RON
- Valoare atribuită
- 14.921,60 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 10:14
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.921,60 RON
din 14.921,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro