Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Servicii de supervizare - dirigenţie de șantier pentru proiectul “Modernizare DJ 678 A, DN 64 (Tătărani) - Bratia Vale - Cocoru - Dealu Mare - Predeşti - Corbii din Vale - Popeşti - Ginerica - Limită Judeţ Argeş”.
- Număr anunț
- SCN1014728
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- VENTURO INVESTMENT SRL (CUI 16296302)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 192.349 RON
- Valoare atribuită
- 192.000 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 04.09.2018 09:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1010080
- Termen limită
- 03.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020660
Documente
Documentația de atribuire
- caiet_de_sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1020660.pdf
- formulare_modele_documente_supervizare.docx.p7s
- Model_contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VENTURO INVESTMENT SRL CUI 16296302
Valoare atribuită
192.000 RON
din 192.349 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 349 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.