Ofertă acceptată Cumpărare directă

Etansare solicitata o35mm tip TS155-35 (ROTEN tip 2 2H U2)

Număr anunț
DA22218927
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
HIDROSUD SRL (CUI RO24884931)
Cod CPV
34312500-2 · Garnituri de etansare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
334 RON
Valoare atribuită
334 RON
Data publicării
15.01.2019 08:55
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

334 RON

din 334 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.