Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartuse de toner certificate ISO 9001, 14001 garantie prin schimbarea produsului.
- Număr anunț
- DA21743154
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA CENTRALA UNIVERSITARA M EMINESCU IASI (CUI 4540836)
- Furnizor / câștigător
- VISA MEDING S.R.L. (CUI RO14307081)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 419 RON
- Valoare atribuită
- 419 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 11:53
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 11:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
419 RON
din 419 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro