Ofertă acceptată Cumpărare directă

toner BROTHER TN1030

Număr anunț
DA21741936
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ION CREANGA (CUI 21320784)
Furnizor / câștigător
X-TREME SRL (CUI RO15141814)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,09 RON
Valoare atribuită
252,09 RON
Data publicării
14.11.2018 11:09
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,09 RON

din 252,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.