Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONERE PENTRU IMPRIMANTELE SI XEROXURILE DIN DOTAREA DAS

Număr anunț
DA21740881
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala (Salaj) (CUI 14992855)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.811 RON
Valoare atribuită
5.811 RON
Data publicării
14.11.2018 10:33
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.811 RON

din 5.811 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.