Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Toner HP magenta CE263AC
- Număr anunț
- DA21736326
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- MONIKA OFFICE SRL (CUI RO21327758)
- Cod CPV
- 30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.431 RON
- Valoare atribuită
- 6.529,41 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 15:38
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 17:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.529,41 RON
din 6.431 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro