Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 58,1% sub estimat
Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului de iluminat public al Comunei Bistrita Bargaului, jud. Bistrita Nasaud
- Număr anunț
- PC1002018
- Autoritate contractantă
- Comuna Bistrita Bargaului (CUI 4347437)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 375.000 RON
- Valoare atribuită
- 157.303,67 RON 58,1% sub estimat
- Data publicării
- 20.05.2022 16:03
- Anunț de atribuire
- PCA1001721
- Termen limită
- 06.06.2022 12:00
- Documentație de atribuire
- DF1148011
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
DELTIC-INSTAL SRL CUI RO 12747302
Valoare atribuită
157.303,67 RON
din 375.000 RON estimat
58,1%
Adjudecat la 41,9% din estimat · economie 217.696,33 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.