Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus toner HP CC530/531/532/533 - CANON 718 compatibil
- Număr anunț
- DA21734608
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Szacsvay Imre Oradea (CUI 12560842)
- Furnizor / câștigător
- REPRO BIROTICA SRL (CUI RO11279530)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 440 RON
- Valoare atribuită
- 440 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 14:33
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 16:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
440 RON
din 440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro