Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuse Toner

Număr anunț
DA21733115
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Electrochimie si Materie Condensata (CUI RO9364218)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
992,87 RON
Valoare atribuită
992,87 RON
Data publicării
13.11.2018 13:42
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

992,87 RON

din 992,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.