Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Numarator metalic REINER B6 + tus,Plastic alb Simona
- Număr anunț
- DA21745999
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "MANOLACHE COSTACHE EPUREANU" BARLAD (CUI 13953599)
- Furnizor / câștigător
- LASERFOX PRO SRL (CUI 37766865)
- Cod CPV
- 30192152-1 · Stampile de numerotare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.300 RON
- Valoare atribuită
- 3.300 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 13:34
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.300 RON
din 3.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro