Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rotor 11805 cu set adaptoare si cupe

Număr anunț
DA22207420
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
Furnizor / câștigător
ANALITIC LABORATORY SRL (CUI RO15455523)
Cod CPV
42113171-3 · Rotoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.725 RON
Valoare atribuită
43.725 RON
Data publicării
11.01.2019 13:13
Termen limită
16.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.725 RON

din 43.725 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.