Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plic DL - 110x220mm, 80gr, alb, cu fereastra dreapta, autoadeziv, 1000buc/cut

Număr anunț
DA21742068
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350 RON
Valoare atribuită
350 RON
Data publicării
14.11.2018 11:14
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350 RON

din 350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.