Ofertă acceptată Cumpărare directă

comanda nr. 20

Număr anunț
DA21739116
Autoritate contractantă
AGENȚIA JUDEȚEANĂ PENTRU PLĂȚI ȘI INSPECȚIE SOCIALĂ CARAȘ-SEVERIN (CUI 24710587)
Furnizor / câștigător
INCRED SRL (CUI RO16902395)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
735,17 RON
Valoare atribuită
735,17 RON
Data publicării
14.11.2018 09:30
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

735,17 RON

din 735,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.